Elementy instalacji fotowoltaicznej

Proponowane rozwiązania

W ofercie przygotowanej na rynek polski znajdują się instalacje typu "on-grid" oraz "off-grid". Zdecydowanie najpopularniejszym modelem są instalacje typu "ongrid", które współpracują z systemem elektroenergetycznym. Instalacje typu "off-grid" stosowane są tam, gdzie nie ma przyłącza elektrycznego, w związku z czym magazynują energię w bateriach kondensatorów. Instalacja typu "off-grid" jest nazywana często wyspową, lub autonomiczną. 

Propsolar wykonał wiele instalacji fotowoltaicznych na świecie. Największą instalacją była farma fotowoltaiczna 20MW w Qinghai (Chiny). W Europie Propsolar dostarcza przede wszystkim do Włoch, Anglii, Norwegii oraz Polski. Są to jednak mniejsze instalacje, rzędu 1 MW mocy zainstalowanej.

Możliwość sprawdzenia referencji na oficjalnej stronie producenta - Kliknij tutaj.

Instalacje typu "on-grid"

Oferujemy instalcję fotowoltaiczną montowaną na dachu oraz wolnostojącą (naziemną) z kolektorami słonecznymi Propsolar o wysokiej wydajności PERC, wysokiej jakości falownikiem oraz kablami DC wraz ze złączkami. Dodatkowo ofertę Propsolar wzbogacamy o aparaturę zabezpieczeniową DC i AC od producenta Rhenes.

Jest to najpopularniejszy model instalacji fotowoltaicznych.

 

Instalacje typu "off-grid"

Oferujemy instalcję fotowoltaiczną montowaną na dachu oraz wolnostojącą (naziemną) z kolektorami słonecznymi Propsolar o wysokiej wydajności PERC, wysokiej jakości falownikiem, przystosowanym do pracy off-grid, kontrolerem PV, kablami DC wraz ze złączkami oraz bateriami kondensatorów. Dodatkowo ofertę Propsolar wzbogacamy o aparaturę zabezpieczeniową DC i AC wraz z rozdzielnicami elektrycznymi od producenta Rhenes.

Jest to model instalacji fotowoltaicznej, która często jest nazywana wyspową, ze względu na brak podłączonego systemu elektroenergetycznego. 

Oferujemy typ tradycyjny oraz typ hybrydowy, który jest podłączony do systemu elektroenergetycznego oraz jednocześcnie do baterii kondensatorów.

AVITRON © 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed & Developed by LemonMind.com.