Systemy fotowoltaiczne

Propsolar oferuje bogatą ofertę wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych. Kliknij "Więcej" aby przejść do opisu produktów.

Inwertery solarne

W swojej ofercie posiadamy inwertery do pracy "ongrid", czyli przyłączane bezpośrednio do sieci elektrycznej oraz "offgrid", które łączy się razem z bateriami kondensatorów. Oferowane rodzaje inwerterów są sprawdzonym rozwiązaniem w połączeniu z panelami Propsolar.

Więcej

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne producenta PROPSOLAR o wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami TÜV. Moc do wyboru: panele monokrystaliczne 280W-300W / 340W-360W oraz panele polikrystaliczne 250W-270W / 320W-340W.

Więcej

Rozwiązania instalacji fotowoltaicznych

W ofercie przygotowanej na rynek polski znajdują się instalacje typu "on-grid" oraz "off-grid". Zdecydowanie najpopularniejszym modelem są instalacje typu "ongrid", które współpracują z systemem elektroenergetycznym. Instalacje typu "off-grid" stosowane są tam, gdzie nie ma przyłącza elektrycznego, w związku z czym magazynują energię w bateriach kondensatorów. Instalacja typu "off-grid" jest nazywana często wyspową, lub autonomiczną. Przechodząc dalej znajdziesz również zdjęcia wykonanych instalacji elektrycznych na komponentach Propsolar.

Więcej
AVITRON © 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed & Developed by LemonMind.com.