Instalacja fotowoltaiczna z ładowarką

Stacja ładowania JuiceBox od Enel X idealnie współpracuje z instalacją fotowoltaiczną. Doskonałe rozwiązanie do domu oraz do firmy, gdzie energia dostarczana do samochodów elektrycznych będzie pochodziła z przyłączonej instalacji fotowoltaicznej.

Dzięki połączeniu instalacji fotowoltaicznej oraz stacji ładowania prawdopodobnie będziemy w stanie otrzymać dofinansowanie w nowym naborze programu Mój Prąd. Jest to najtańsze i najbardziej ekonomicznie uzasadnione rozwiązanie z dostępnych opcji.

Posiadamy doświadczenie na którym opieramy nasze rozwiązania dedykowane dla klientów. Poprzez sieć dystrybutorów oraz oficjalnych certyfikowanych instalatorów oferujemy pełne usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. 

W instalacjach fotowoltaicznych połączonych z e-mobility postaw na nas, a każda realizacja będzie bezproblemowa.

Dobór instalacji fotowoltaicznej oraz stacji ładowania w najbardziej wydajnej konfiguracji

Wsparcie klienta w zakresie doboru odpowiedniej stacji ładowania w zależności od potrzeb

Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania do systemu fotowoltaika z ładowarką samochodów elektrycznych

Możliwość dołączenia do systemu również pompy ciepła, która zwiększy efektywność wykorzystania energii elektrycznej z paneli PV

Aplikacja pozwalająca na sprawdzenie korelacji pomiędzy ładowaniem samochodu elektrycznego a produkcją energii elektrycznej przez panele PV

Doświadczenie w realizacjach dla firm oraz klientów indywidualnych

Stacja ładowania i panele fotowoltaiczne

Wykorzystaj swój samochód elektryczny jako magazyn energii!

Nie inwestuj w magazyny energii, dopóki system elektroenergetyczny w Polsce nie jest jeszcze na to gotowy, a Twoja inwestycja nigdy się nie zwróci.

Podpowiadamy jakie rozwiązanie jest najbardziej efektywne w Polsce oraz co się opłaca. Jesteśmy ludźmi z pasją oraz ekspertami w rozwiązaniach OZE.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź produkty

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

AVITRON © 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed & Developed by LemonMind.com.