Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Wybierając naszą ofertę otrzymujesz urządzenie najbardziej zaawansowane technologicznie na świecie. Produkty Enel X to urządzenia posiadające wiele zalet, między innymi wdrożone programy typu: demand response oraz V2G. Do wyboru stacje do zastosowania domowego, komercyjne i szybkie stacje ładowania.

JuiceBox 1.0 zastosowanie domowe

Łatwy, szybki i inteligentny sposób ładowania samochodu w miejscu zamieszkania. Mocny i trwały JuiceBox wyposażony jest we wtyczkę ładującą typu 2 oraz wszystkie funkcje bezpieczeństwa i inteligentnego ładowania których potrzebujesz. JuiceBox to jedyna stacja ładująca, która zapewnia użytkownikowi zarówno bezpośrednią kontrolę, jak i inteligentną optymalizację sieci, sterowaną za pomocą nowoczesnej platformy oprogramowania JuiceNet.

Więcej

JuiceBox 2.0 zastosowanie domowe

Łatwy, szybki i inteligentny sposób ładowania samochodu w miejscu zamieszkania Najnowocześniejsza technologia ładowania. JuiceBox jest dostępny w 3 poziomach mocy i jest wyposażony we wszystkie funkcje bezpieczeństwa i inteligentnego ładowania, których potrzebujesz, aby ładowanie w domu było niezawodne i opłacalne. JuiceBox zapewnia użytkownikowi zarówno bezpośrednią kontrolę, jak i optymalizację do sieci smart grid, sterowaną za pomocą platformy inteligentnego ładowania.

Więcej

JuiceBox 2.0 zastosowanie komercyjne

Łatwy, szybki i inteligentny sposób ładowania samochodu w miejscu pracy. JuiceBox C to inteligentna stacja ze wszystkimi funkcjami bezpieczeństwa i ładowania, których potrzebują przedsiębiorstwa, aby zmaksymalizować inwestycje w infrastrukturę ładowania. Dostępne w 2 poziomach mocy, w celu zapewnienia niezawodnego i opłacalnego ładowania.

Więcej

JuicePole

JuicePole to stacja ładowania AC wyposażona w dwa gniazda. Zapewnia moc do 22 kW na jedno wyjście i jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami elektrycznymi. JuicePole to idealne rozwiązanie dla miejsc pracy, operatorów flot i punktów ładowania.

Więcej

JuicePump

JuicePump to wielofunkcyjna stacja ładowania DC I AC, dostosowana do integracji z siecią inteligentną (smart grid), dostosowywaniem mocy ładowania, sterowaniem poprzez aplikację mobilną oraz umożliwiającą zdalny dostęp i serwis. Dzięki możliwości ładowania dwóch pojazdów jednocześnie stanowi doskonałe rozwiązanie dla budynków komercyjnych, dróg przelotowych oraz gdziekolwiek wystąpi potrzeba szybkie ładowania, w mieście i poza miastem.

Więcej
AVITRON © 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed & Developed by LemonMind.com.