Lista produktów

Kliknij "więcej" aby otworzyć okno z dodatkowym opisem produktu.

Inwertery IP65

Moc wyjściowa do 11kW. Inwertery IP65 stosowanie na zewnątrz i pomieszczeniach zamkniętych, w których występuje duża wilgotność lub stosowane są strumienie wody pod niskim ciśnieniem. Główne zastosowania: zasilanie pompy wodnej, sprężarki, fontanny, obrabiarki, wentylatory, napędy stosowane na zewnątrz i inne. Funkcje: 1. Zmiana napięcia wejściowego AC.

Więcej

Inwertery solarne

Ciągła moc wyjściowa do 12 kW, znamionowe napięcie wejściowe DC: 12/24/48V. Inwertery solarne pracują w instalacjach fotowoltaicznych. Obsługują panele fotowoltaiczne z funkcją MPPT. Zmianiają prąd stały produkowany przez panele na prąd przemienny. Bardzo wysoka sprawność konwersji inwerterów. Funkcje: 1. Zmiana prądu stałego na prąd przemienny.

Więcej

Jednofazowe automatyczne stabilizatory napięcia

Moc do 30kVA. Jednofazowe automatyczne stabilizatory napięcia stosowane są do wyeliminowania ryzyka z powodu niebezpiecznego napięcia. Przenośne, używane do zasilania pojedyńczych urządzeń lub obwodów. Funkcje:  1. Zabezpieczenie przepięciowe i niskonapięciowe, 2. Wiele dodatkowych funkcji ochrony przed niepożądanym napięciem w zależności od produktu.

Więcej

Kontrolery pomp PV

Automatyczna regulacja przepływu. Samodostosowująca się technologia śledzenia maksymalnej mocy z wydajnością do 99%. Samodostosowanie się do napędu używanego w instalacji. Funkcje: 1. Dostosowuje, kontroluje energię słoneczną i system pompowania, 2. Wbudowane zabezpieczenie przed przepięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i pracą silnika na sucho.

Więcej

Przemienniki częstotliwości (falowniki)

Moc wyjściowa do 1MW na niskim napięciu. Jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie falowników na świecie. Przemienniki częstotliwości do sterowania wektorowego o wysokiej wydajności z możliwością komunikacji (sterowanie U/f). Możliwość sterowania wektorowego w pętli zamkniętej.  Funkcje: 1. Zmiana napięcia wejściowego AC, 2. Do 25 rodzajów zabezpieczeń przed awarią.

Więcej

Przenośne automatyczne stabilizatory napięcia

Moc do 2,5kVA. Podłączane do gniazdka. Portable automatic voltage regulators are used to eliminate the risk due to dangerous voltage. Portable, used to power individual devices through built-in sockets. Funkcje:  1. Zabezpieczenie przepięciowe i niskonapięciowe.

Więcej

Softstarty (rozruszniki)

Prąd znamionowy do 1200A. Softstarty mogą współpracować z trójfazowymi, asynchronicznymi silnikami indukcyjnymi klatkowymi AC. Stosowany do wirówek, dmuchaw, sprężarek, samolotów transportowych, mieszalników, ruchomych kruszarek i sprzętu mechanicznego. Funkcje: 1. Ograniczenie prądu rozruchowego silnika.

Więcej

Trójfazowe automatyczne stabilizatory napięcia

Duża moc stabilizatorów napięcia do 40kVA. Trójfazowe automatyczne stabilizatory napięcia stosowane są do wyeliminowania ryzyka z powodu niebezpiecznego napięcia. Przenośne, używane do zasilania pojedyńczych urządzeń lub obwodów. Funkcje:  1. Zabezpieczenie przepięciowe i niskonapięciowe, 2. Wiele dodatkowych funkcji ochrony przed niepożądanym napięciem w zależności od produktu.

Więcej
AVITRON © 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed & Developed by LemonMind.com.