Lista produktów

Kliknij "więcej" aby otworzyć okno z dodatkowym opisem produktu.

Bloki zaciskowe

Prąd znamionowy do 400A, przewód przyłączany do 185 mm2. Bloki zaciskowe służą do rozprowadzenia napięcia z określonej fazy lub do sprowadzenia przewodów uziemiających PE  w rozdzielnicy. Bloki zaciskowe stosowane są w dużej większości rozdzielnic elektrycznych.

Więcej

Dławiki kablowe

Dławnice kablowe stosowane są do uszczelnienia przejść kablowych przez obudowy urządzeń elektrycznych. Dodatkową dławiki kablowe zapewniają dużą wytrzymałość na zerwanie.

Więcej

Kasety z przyciskiem sterowania

Napięcie znamionowe 230/400V AC, stopień ochrony IP65, znamionowy prąd cieplny 10A. Kasety z przyciskiem sterowania są kompletnie wyposażone i gotowe do instalacji w obwodzie elektrycznym. Kasety z przyciskiem sterowania stosowane są do załączania/wyłączania urządzeń elektrycznych podłączonych do tego obwodu elektrycznego.

Więcej

Obudowy kaset sterowania

Obudowy kaset sterowania są kompatybilne z przyciskami sterowania firmy Rhenes. Obudowa wraz z przyciskiem tworzy kasetę sterowania.

Więcej

Opaski kablowe

Opaski kablowe stosowane są do łączenia kabli w wiązki w celu nie rozchodzenia się kabli na boki.

Więcej

Przełączniki obrotowe krzywkowe

Znamionowy prąd przerywania do 160A. Przełączniki obrotowe krzywkowe stosowane są w przemyśle do sterowania poszczególnymi urządzeniami w instalacji elektrycznej. W ofercie znajdują się przełączniki obrotowe, również 4 polowe.

Więcej

Przełączniki przyciskowe

Przełączniki przyciskowe stosowane są w przemyśle do sterowania poszczególnymi urządzeniami w instalacji elektrycznej. W ofercie przełączniki różnego typu, również ze wskaźnikiem załączenia.

Więcej

Szyny grzebieniowe

Prąd znamionowy 63-100A, 1P, 2P, 3P, 4P. Długość 100mm, przekrój poprzeczny 20mm. Szyny grzebieniowe stosowane są do zasilania aparatów zabezpieczających zamiast stosowania przewodów. Stosowane są w każdej rozdzielnicy elektrycznej, w której istnieje potrzeba rozdziału mocy na większą ilość aparatów.

Więcej

Wskaźniki

Zasilanie AC/DC. Wskaźniki stosowane są do wskazywania obecności napięcia w obwodzie. Pełnią rolę ostrzegawczą i/lub informacyjną. 

Więcej

Wyłączniki krańcowe

Wyłączniki krańcowe mają zastosowanie do obwodów sterujących AC od 50 do 60 Hz, z napięciem do 500 V lub obwodów sterowania DC o napięciu do 250 V i prądem do 15 A w celu przetworzenia sygnału mechanicznego na sygnał elektryczny w celu sterowania ruchem mechanicznym lub wykonywania sterowania sekwencyjnego.

Więcej

Zaciski łączące

Zaciski łączące stosowane są do połączenia przewodów z innym elementem.

Więcej

Złączki przelotowe

Prąd znamionowy do 309A, przewód przyłączany do 150 mm2. Złączki przelotowe służą do rozprowadzenia napięcia z określonego obwodu. Złączki przelotowe stosowane są w dużej większości rozdzielnic elektrycznych.

Więcej

Znaczniki kablowe

Znaczniki kablowe stosowane są do oznaczenia przewodów umieszczanych w trasach kablowych.

Więcej
AVITRON © 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed & Developed by LemonMind.com.